ردکردن این

رئیس سازمان برنامه و بودجه: سال آينده وضعيت اقتصادي مردم بهبود پيدا مي كند

به گزارش مركز اطلاع رساني،روابط عمومي و امور بين الملل سازمان برنامه و بودجه دكتر سيد مسعود ميركاظمي در حاشيه مراسم غرس دو اصل نهال مثمر، همزمان با گراميداشت هفته منابع طبيعي و روز درختكاري با اشاره به اهميت درختكاري گفت: اين مناسبت نشان دهنده اهميت حوزه محيط زيست و منابع طبيعي در سابقه ايراني و اسلامي كشور ما است و حفاظت از محيط زيست به عنوان اصل اساسي در زمينه پيشرفت پايدار كشور محسوب مي شود.
وي با اشاره به انتخاب دو اصل نهال مثمر براي غرس گفت: درخت، هواي پاك و زمين سبز براي حيات انسان ضروري است بنابراين براي شكرانه نعمات خداوند، اگر درختي داريم آن را حفظ كنيم و اگر نداريم، درختي بكاريم، به ويژه درختان مثمر كه ديگران بتوانند از آن بهره ببرند.
وي با بيان اينكه روز درختكاري، جامعه را ترغيب مي كند تا به كاشت درخت اهميت دهد گفت: ديگران كاشتند ما خورديم ما بكاريم و ديگران بخورند. ( ملك الشعراي بهار )
دكتر ميركاظمي همچنين با اشاره به وضعيت اقتصادي در سال آينده گفت: سال ۱۴۰۱ از لحاظ اقتصادي سال بهتري خواهد بود و با برنامه ريزي كه انجام شده ثبات اقتصادي بهتري حاكم خواهد شد و منابع و مصارف واقعي تر پيش بيني شده است.
وي با تاكيد بر اينكه در سال ۱۴۰۱ رشد اقتصادي و سطح درآمد خانوار بهبود پيدا خواهد كرد، تصريح كرد: كنترل تورم؛ ايجاد رشد اقتصادي متوازن و بهبود معيشت مردم برنامه هايي است كه در دولت سيزدهم دنبال مي شود و مردم سال آينده بخشي از آثار آن را خواهند ديد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولتhttps://b2n.ir/m07375

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *