ایران و امارات برای ادامه همکاری‌های هوایی یادداشت تفاهم امضا کردند

سخنگوی سازمان هواپیمایی:

ایران و امارات برای ادامه همکاری‌های هوایی یادداشت تفاهم امضا کردند

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از امضای یادداشت تفاهم حمل و نقل هوایی توسط روسای سازمان هواپیمایی کشوری ایران و امارات متحده عربی که بخشی از آن مربوط به افزایش پروازهای عبوری است، خبر داد.

به گزارش سازمان هواپیمایی کشور، جعفر یازرلو اظهار داشت: سازمان هواپیمایی کشوری در راستای تکلیف قانونی مقرر در ماده ۵ قانون هواپیمایی کشوری به منظور بسط و تقویت روابط حمل و نقل هوایی با سایر کشورهای جهان، نسبت به بروز رسانی یادداشت تفاهم همکاری‌های حمل و نقل هوایی با سایر کشورها اقدام می‌کند.

وی افزود: با توجه به حجم مبادلات تجاری، گردشگری و … بین ایران و امارات پس از سال‌ها به‌روزرسانی تفاهم‌نامه بین دو کشور که در سال ۲۰۱۵ به امضا رسیده بوده، جهت افزایش همکاری‌های دو جانبه بین طرفین در دستور کار قرار گرفت.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری خاطرنشان کرد: پس از برگزاری نشست‌های تخصصی و کارشناسی و بحث و بررسی پیرامون افزایش پروازهای بین دو کشور، توسعه شبکه پروازهای خارجی، افزایش پروازهای عبوری از ایران، همکاری‌های فی‌مابین و نیز تمهیدات لازم جهت امضای توافقنامه حمل و نقل هوایی، یادداشت تفاهم جدید توسط روسای سازمان هواپیمایی کشوری ایران و امارات به امضا رسید.

یازرلو تصریح کرد: در این نشست شرکت‌های هواپیمایی کشور امارات متحده عربی از جمله امارات، فلای دبی و الاتحاد نیز حضور داشتند.

منبع خبر

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=10473

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: