برق متروی پرند به‌صورت پایدار تأمین می‌شود/ برنامه‌ریزی برای گذر بدون خاموشی از زمستان

برق متروی پرند به‌صورت پایدار تأمین می‌شود/ برنامه‌ریزی برای گذر بدون خاموشی از زمستان

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران با اشاره به برنامه ریزی برای تأمین برق پایدار متروی پرند، گفت: برنامه ریزی شده تا زمستان هم بدون خاموشی برای مشترکان خانگی و صنعتی سپری شود.

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از  خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حبیب قراگوزلو، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تابستان امسال تابستان بسیار سخت و گرمی بود و تا امروز کم و بیش، گرمای تابستانه ادامه داشت.

قراگوزلو با بیان اینکه “با وجود این گرما تامین برق به خوبی انجام شد”، گفت: تابستان امسال هم بدون اعمال خاموشی برنامه ریزی شده در بخش خانگی سپری شد.

وی افزود: تابستان امسال برق پایدار برای مشترکان تامین شد و برخی خاموشی های جزئی داشتیم که به دلیل برخی حوادث طبیعی بود که در اسرع وقت رسیدگی شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران از همکاری خوب صنایع تهران با صنعت برق در فاصله ابتدای خرداد تاکنون خبر داد و گفت: مدیریت مصرف به‌خوبی در بخش صنعت اعمال شد.

قراگوزلو با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای تأمین برق پایدار در نیمه دوم سال، اذعان داشت: برای زمستان امسال برنامه ریزی خوبی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: ذخیره سازی سوخت به خوبی تاکنون انجام شده و این امر تا آذرماه ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران تصریح کرد: برنامه ریزی شده تا زمستان هم بدون خاموشی برای مشترکان خانگی و صنعتی سپری شود.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص تأمین برق متروی پرند گفت: روز گذشته درباره مترو پرند جلسه ای با استاندار تهران برگزار شد و نیز با مسولان مربوط از سال گذشته در این خصوص مذاکره داشته ایم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران خاطرنشان کرد: از سال گذشته نشست‌هایی داشتیم و باید برای تامین برق متروی پرند، تقویتی را می‌بایست در یکی از پشت‌های انتقال آن منطقه انجام دهیم.

وی افزود: در خصوص تامین مالی اتفاقات خوبی افتاده و تامین برق اولیه انجام شده است تا مترو بتواند خدمت‌رسانی داشته باشد؛ در این خصوص تا قبل از اوج بار سال آینده تقویت پست انجام می‌شود که برق مطمئن و پایداری برای مترو پرند تامین شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=12576

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: