اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید در اتاق شیشه‌ای باشد/ لزوم اصلاح شاخص‌های عملکردی

مرتضوی در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت:

اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید در اتاق شیشه‌ای باشد/ لزوم اصلاح شاخص‌های عملکردی

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سید صولت مرتضوی» در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت که با حضور معاونین و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد، با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: در همه مقاطع حساس انقلاب اسلامی، مردم حضور حماسی داشته‌اند.

وی با اشاره به تعبیر «وزارت مردم» برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: وزارت مردم واژه‌ای است که‌معنای‌آن قابلیت دسترسی و ارزیابی‌ در همه حوزه‌ها است.
مرتضوی تاکید کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تمامی‌ حوزه‌ها از جمله رفاه و تامین اجتماعی، اشتغال، جمعیت، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، زیرساخت‌های پتروشیمی، دارو، تامین نیازهای اولیه و …. فعالیت می‌کند.
وی تصریح کرد: ۸۰ تا ۹۰ درصد حوزه های فعالیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی‌ قابل تعریف و‌ شاخص گذاری در راستای ارزیابی عملکرد است و در قالب شاخص های اختصاصی دارای قابلیت رصد و رهگیری است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد:اگر‌ نتوانیم برای دستگاه‌های ناظر‌، شاخص‌های موردنظر را اثبات کنیم چگونه می‌توانیم برای مردم شاخص‌ها را اثبات کنیم؟ بنابراین باید اصلاح‌ شاخص‌ها‌ی اختصاصی به نحوی انجام‌شود که قابلیت تحقق آن ها به لحاظ عملکرد و براساس ظرفیت های موجود امکان پذیر باشد.

منبع خبر

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=10382

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: