سند جامع صنعت لوازم‌خانگی کشور منتشر شد

سند جامع صنعت لوازم‌خانگی کشور منتشر شد

معاون برنامه‌ریزی و اجرایی انجمن ملی صنایع لوازم‌خانگی ایران از انتشار سند جامع صنعت لوازم‌خانگی کشور خبر داد.

“فرشاد براتی” امروز یکشنبه در نشست خبری افزود: این سند که حاصل بیش از ۲۲ ماه کار کارشناسی دولت، بخش خصوصی و کارشناسان است، با همکاری موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی وزارت صمت، انجمن صنایع لوازم‌خانگی ایران و «محسن خلیلی عراقی» از صنعتگران و چهره‌های نام آشنای این صنعت تهیه و در قالب یک مجلد علمی- کاربردی- تحقیقاتی با عنوان «بازآفرینی یک صنعت، هفت دهه تحولات لوازم‌خانگی ایران» بهمن‌ماه پارسال رونمایی و روز گذشته منتشر شد.
وی گفت: این مجلد در ۱۰ فصل و ۴۶۰ صفحه با توجه به رویکردهای دولت و نگاه بخش خصوصی با تکیه بر اجزا و قطعات، صنایع انرژی‌بر و صنایع غیرانرژی بر تهیه شده است.
براتی خاطرنشان‌کرد: امروز این مجلد آماده ارائه به بخش خصوصی، صنعتگران و تولیدکنندگان است و با دارا بودن سند سیاستی پیشنهادی می‌تواند چراغ راه این صنعت، مسوولان و دست‌اندرکاران باشد.
به گزارش ایرنا، در این سند جامع، ضمن بررسی وضعیت اقتصادی کشور و جهان، مسائلی همچون صنعت لوازم‌خانگی کشورمان، فناوری‌های روز، مشکلات و معضلات موجود، راهکارها، حجم بازار و غیره مورد بررسی و تدقیق قرار گرفته است.
این کتاب به‌عنوان مجموعه‌ای شامل تجربیات بزرگ صنعت لوازم‌خانگی کشور به صورت علمی و تخصصی تهیه شده است. این سند جامع در ۱۰ فصل و پروژه تعریف شده که دولت و شرکت‌ها می‌توانند با ارائه جداول زمان‌بندی آنها را اجرایی کنند.

منبع خبر

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=11339

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: