ملت ایران زمان‌شناس و بیدار است/ ورود تمام‌قد دولت سیزدهم برای تأمین نیازهای مردم

مرتضوی در آیین تشییع و تدفین شهید گمنام وزارت کار:

ملت ایران زمان‌شناس و بیدار است/ ورود تمام‌قد دولت سیزدهم برای تأمین نیازهای مردم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ملت ایران را زمان‌شناس و بیدار عنوان کرد و افزود: دولت سیزدهم تمام‌قد برای تأمین نیازهای مردم وارد صحنه شده است.
به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» در آیین تشییع و تدفین شهید گمنام تفحص‌شده با لباس منقوش به نشان وزارت کار و امور اجتماعی‌سابق که امروز، یکشنبه ۱۸ دی‌ماه با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا، کارمندان و مسئولین وزارت کار در محل این وزارتخانه برگزار شد، به نمایندگی از جامعه کارگری به شهید گمنام عزیز خیرمقدم گفت.
وی، دغدغه اصلی دولت مردمی سیزدهم را رفع تنگناهای معیشتی و اقتصادی مردم عنوان کرد.
وزیر کار با بیان اینکه جنگ فقر و غنا پایان‌ناپذیر است، گفت: باید در برابر تمام توطئه‌های دشمنان از جمله در دسیسه‌های تحریم و جنگ اقتصادی بایستیم.
وی، جنگ امروز نظام جمهوری اسلامی ایران را ترکیبی و اقتصادی دانست و گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در طی دهه‌ها جریانات نفاق منطقه‌ای، تحریم و جنگ تحمیلی را طراحی کردند اما در همه این اتفاقات شکست خوردند.
مرتضوی اضافه کرد: زمانی که چشمم به تابوت شهید عزیزمان و عنوان شهید گمنام افتاد به یاد عملیات‌ والفجر مقدماتی در منطقه فکه خوزستان افتادم.
وی، اصل نظام را تمامیت ارضی کشور، فرهنگ و تمدن ایرانی – اسلامی و فریاد استکبارستیزی مردم مظلوم جهان دانست و گفت: دشمنان قسم‌خورده ایران دست از دشمنی با این انقلاب و مرز و بوم بر نمی‌دارند مگر اینکه به فضل الهی مانند گذشته توطئه‌ها را خنثی کنیم.
مرتضوی به تعبیر حضرت امام‌خمینی(ره) ملت ایران را در عصر حاضر برتر از ملت حجاز و کوفه در عصر پیامبر اکرم(ص) و حضرت علی(ع) توصیف کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: ما در تشییع پیکر این شهید گمنام کارگری دفاع مقدس، با آرمان‌های امام(ره)، انقلاب اسلامی و مسیر ولایت‌فقیه تجدید پیمان می‌کنیم.
پیکر پاک شهید گمنام کارگری هشت سال دوران دفاع مقدس، امروز یک‌شنبه ۱۸ دی‌ماه همزمان با ایام سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونان، مدیران و کارکنان این وزارتخانه، مسئولین کشوری و لشکری و جمع زیادی از مردم شهیدپرور و قدرشناس از مقابل سازمان حج و زیارت تشییع و در محل این وزارتخانه به خاک سپرده شد.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=10046

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: