آغاز سومین حراج سکه/ تکلیف پول برنده نشدگان حراج‌های قبلی چیست؟

آغاز سومین حراج سکه/ تکلیف پول برنده نشدگان حراج‌های قبلی چیست؟

درحالی سومین حراج سکه از دقایقی قبل در مرکز مبادله آغاز شده که تاکنون۱۵ هزار سکه ثبت سفارش شده است؛ اما برخی از برنده نشدگان حراج‌های قبلی از عدم استرداد وجهشان گلایه دارند.

 اصغر بالسینی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به سومین حراج سکه در روز جاری گفت: سومین حراج ربع سکه از ساعت ۱۲ شروع شده وافرادی که احراز هویت شده و ثبت نام کرده اند می توانند از ساعت۱۲ تا۱۵ سفارش گذاری انجام دهند.

وی گفت: طی ۲۰ دقیقه نخست حراج سه هزار و۵۰۰ نفر سفارش گذاری کرده و بیش از ۱۵ هزار سکه ثبت سفارش شده است؛ آمار نشان می دهد طی سومین حراج بیش از ۶۸ هزار نفر امکان ثبت سفارش نهایی را داشته باشند.

بالسینی با تاکید براینکه بعد از ساعت ۱۵ دسته بندی متقاضیان انجام می شود به مشکلات برنده نشدگان حراج های قبلی در خصوص استرداد وجه اشاره و تصریح کرد: افرادی که در حارج های قبلی برنده نشده اند مشکلات جزئی در استرداد وجهشان دارند که مربوط به اسمانه مرکز مبادله نیست بلکه مشکل از سامانه های سیستم مالی بانکی است. البته ۹۵ درصد مشکل استرداد وجه برنده نشدگان حراج های قبلی مرتفع شده و مابقی نیز در حال رفع می باشد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=19610

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: