برنامه‌ریزی برای جهش تولید در ۱۴۰۳ با استفاده از ظرفیت دانش‌بنیان‌ها

برنامه‌ریزی برای جهش تولید در ۱۴۰۳ با استفاده از ظرفیت دانش‌بنیان‌ها

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از  شانا به نقل از شرکت نفت و گاز اروندان، عبدالله عذاری‌اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان روز دوشنبه (۲۰ فروردین‌ماه) در نخستین نشست تولید شرکت نفت و گاز اروندان در سال ۱۴۰۳ ضمن تبریک سال نو و قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان با اشاره به تحقق برنامه‌های ازپیش‌تعیین‌شده در سال گذشته اظهار کرد: پارسال افزون بر تحقق تولید در بحث قرارداد یک سرمایه‌گذاری ۱۱.۳ میلیارد دلاری برای آزادگان گسترده (میدان‌های آزادگان شمالی و جنوبی) امضا شد که نوید یک تحول بزرگ در توسعه میدان آزادگان است.

وی افزود: سرمایه‌گذاری بخش‌های مختلف در حوزه نفت و گاز در کنار نظارت و مدیریت فنی از سوی شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های تابع در این حوزه قطعاً می‌تواند ضمن تسریع در امور، موجب سودآوری بالا در بازگشت سرمایه و سرعت‌بخشی به برداشت از این میدان مشترک مهم شود.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به اقدام‌های این شرکت در حوزه دانش‌بنیان و تولید بار اول بر افزایش مسئولیت‌های اجتماعی به‌دنبال توسعه شرکت نفت و گاز اروندان در بخش‌های مختلف تأکید کرد.

عذاری‌اهوازی تحولات در مباحث امور فنی، تولیدی و نظایر آن در سال ۱۴۰۳ را ضروری دانست و گفت: پیگیری مستمر در همه امور، ضروری و نیازمند توجه جدی همه اداره‌ها به آن است.

وی با اشاره به اهمیت زمان در انجام امور افزود: برای هر کاری آغاز و خاتمه تعریف شده که باید رعایت شود، چرا که اگر امور در زمان تعیین‌شده خود انجام نشود ممکن است نیاز و ضرورت آن زیر سؤال برود.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان برنامه‌ریزی را ضرورت کارهای روزانه، بلندمدت و کوتاه‌مدت عنوان کرد و گفت: برنامه سنگینی برای تولید در سال جاری به‌عهده ما قرار داده شده، از این رو باید بیش از گذشته هماهنگ و با برنامه‌ریزی دقیق به سمت جلو حرکت کنیم و لازمه آن حفظ روحیه جهادی و برادری است.

عذاری‌اهوازی جهش تولید در سال ۱۴۰۳ را از برنامه‌های مهم شرکت نفت و گاز اروندان عنوان کرد و افزود: برنامه‌ریزی دقیق، ثبت رویدادها، توجه به نکات ایمنی، استفاده از تجربیات گذشته و دانش فنی و توجه به فناوری‌های روز و استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق داخلی در کنار تلاش بی وقفه همکاران و متخصصان شرکت از مواردی است که می‌تواند ما را به اهداف سال جدید برساند.

وی با اشاره به شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم بیان کرد: اقدام‌های خوبی برای جهش تولید در این شرکت انجام شده و استفاده بیشتر از ظرفیت دانش‌بنیان‌ها به‌عنوان نوعی از ظرفیت مردمی برای تحقق شعار سال از برنامه‌های مهم شرکت در سال جدید است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=20269

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: