تولید محصولات جدید و اجرای طرح های توسعه ای در اولویتاست/تجلیل امام جمعه و نماینده شاهرود از ایجاد اشتغال پایدار

مرادی در مراسم کلنگ زنی احداث پالایشگاه غلات شرکت زرین ذرت شاهرود:

تولید محصولات جدید و اجرای طرح های توسعه ای در اولویتاست/تجلیل امام جمعه و نماینده شاهرود از ایجاد اشتغال پایدار

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از  بیدنا، مرادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با گرمیداشت یاد و خاطره عارفان سنگر نشین و سالکان جهاد و شهادت گفت: حمایت های جدی از دو کارخانه شکر شاهرود و زرین ذرت آغاز شده و تمرکز ویژه برای افزایش بهره وری آنها شکل گرفته است.

وی با تجلیل از عملکرد مدیرعامل شرکت زرین ذرت شاهرود در سال ۱۴۰۲ تصریح کرد: بدهی های ارزی این شرکت که از سال های قبل بر جای مانده بود تعیین تکلیف و از سرفصل شبکه بانکی خارج شده است.

مدیرعامل وبشهر تاثیر حمایت های مسئولان استانی از کارخانه های تولیدی را در اجرای طرح های توسعه ای بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: برای افزایش تولید و بهره وری بیشتر کارخانه ها نیازمند کار جهادی هستیم.

مرادی با اشاره به ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت های تولیدی شرکت های زیر مجموعه وبشهر گفت: توسعه و ایجاد پروژه های جدید نقش بسزایی در استفاده مطلوب از ظرفیت های شرکت های تابعه دارد.

وی با اشاره به آغاز احداث پالایشگاه غلات شرکت زرین ذرت شاهرود گفت: در مرحله اول این طرح با احداث سیلوی ذخیره و انبارش ذرت، این شرکت می تواند طی دو سال آتی حدود ۴۵ میلیارد تومان سود ناخالص و ۳۳ میلیارد تومان سود خالص بیشتر کسب کند.

مرادی تصریح کرد: از جمله مزایای دیگری که احداث پالایشگاه غلات دارد این است که امکان انعطاف بیشتر جهت تعیین نرخ فروش محصولات و جذب مشتریان جدید را فراهم می کند.

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر ادامه داد: با عملیاتی شدن پالایشگاه غلات زرین ذرت شاهرود، فرصت شغلی برای ۵۰ تا ۶۰ نفر ایجاد خواهد شد و این شرکت  ۵ محصول جدید را روانه بازار خواهد کرد.

حمایت مسئولان استانی از ایجاد اشتغال پایدار و تجلیل از مدیرعامل وبشهر

حجت الاسلام امینی امام جمعه شاهرود نیز با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان شاهرود گفت: اجرای این طرح موجب اشتغالزایی پایدار می شود و خدمت به مردم و ایجاد هر شغلی برکتی ارزشمند برای مردم شاهرود است.

خانی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از زحمات شکل گرفته برای اجرای طرح های توسعه ای کارخانه زرین ذرت شاهرود گفت: مرادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر از مدیران توانمند، ارزشمند و جز سرمایه های مدیریتی کشور محسوب می شوند.

وی با بیان اینکه کمک های لازم برای پیشبرد برنامه های توسعه ای در شهرستان شاهرود انجام خواهد شد ادامه داد: باید بتوانیم بستر شغلی مناسب برای جوانان ایجاد کنیم و در این مسیر به بازسازی کارخانه ها کمک خواهد شد.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی افزود: شهرستان شاهرود به سمت صنعتی شدن در حال حرکت است.

اختری مدیرعامل شرکت زرین ذرت شاهرود بر تسریع روند اجرای طرح های توسعه ای تاکید کرد وگفت: پالایشگاه غلات زرین ذرت شاهرود در زمینی به مساحت ۳۲ هزار متر مربع جهت اجرای طرح های توسعه ای به ویژه افزایش انبارها و تولید محصولات جدید احداث خواهد شد.

جزییات بیشتر در مورد پالایشگاه غلات

در مرحله اول این طرح سیلوی ذخیره ذرت در زمینی به مساحت ۴۵۰ متر مربع، موازی با سیلوی موجود ساخته خواهد شد تا از امکانات تغذیه ای، تخلیه ای و تأسیساتی موجود در فضای مربوطه به طور مشترک استفاده شود که خود در کاهش هزینه های عملیاتی طرح، تاثیر بسیار بارزی خواهد داشت.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=16507

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: