دستور پایان سال مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به هلدینگ ها و شرکت های تابعه/ از “پرداخت هرگونه پاداش به هیات مدیره” و “تهیه هرگونه هدیه و اقلام تشریفاتی” خودداری کنید

طی نامه های جداگانه ابلاغ شد؛

دستور پایان سال مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به هلدینگ ها و شرکت های تابعه/ از “پرداخت هرگونه پاداش به هیات مدیره” و “تهیه هرگونه هدیه و اقلام تشریفاتی” خودداری کنید

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در دو نامه جداگانه خطاب به مدیران عامل ۵هلدینگ تابعه این صندوق، تمامی هلدینگ ها و شرکت های وابسته به صندوق بازنشستگی را از هرگونه «پرداخت پاداش به اعضای هیات مدیره» و همچنین «خرید و تهیه هدیه و اقلام تشریفاتی» منع کرد.

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، «نعمت الله ترکی» در نامه ای خطاب به مدیران عامل ۵هلدینگ این صندوق که امروز ابلاغ شد، آورده است: همانگونه که مستحضرید، شرکت های ذیل صندوق بازنشستگی کشوری از اموال و دارایی بازنشستگان عزیز است و حراست، مراقبت حداکثری و صرفه جویی از آن وظیفه اصلی ما مدیران می باشد. لذا با عنایت به نزدیکی سال جدید، مقتضی است دستور فرمایید از خرید و تهیه هرگونه پک هدیه، اقلام تشریفاتی و… در شرکتها جلوگیری شود.

ترکی در نامه دیگری نیز تاکید کرده است: با عنایت به تاکید ریاست محترم جمهور و مقام عالی وزارت مبنی بر جلوگیری از پرداخت پاداش های بی رویه و بی منطق به اعضای هیئت مدیره شرکت های ذیل دولت، مقتضی است دستور فرمایید ضمن توجه ویژه به این دستور، در صورت وجود چنین رویه ای در شرکت های ذیل صندوق بازنشستگی، جلوگیری لازم بعمل آید.

وی تاکید دارد که شرکت های ذیل صندوق بازنشستگی کشوری از اموال و دارایی بازنشستگان عزیز بوده و حراست، صرفه جویی و مراقبت حداکثری از آن وظیفه اصلی ما مدیران است.

منبع خبر

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=10509

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: