نخستین مجمع شرکت‌های استانی سهام عدالت در زنجان برگزار می‌شود

نخستین مجمع شرکت‌های استانی سهام عدالت در زنجان برگزار می‌شود

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از  خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس،‌ نماد شرکتهای سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت که به دلیل ریزش بازار از مرداد ۹۹ تا کنون بسته مانده‌اند،‌ برای بازگشایی نماد این شرکتها نیاز به برگزاری مجمع عمومی،‌ انتخاب هیات مدیره و افزایش سرمایه است.

در اطلاعیه برگزاری نخستین مجمع عمومی این شرکتها آمده است،‌ تمامی سهامداران شرکت سرمایه‌گذاری استان زنجان (سهامی عام)، براساس ترتیبات تعیین شده در مقررات، می‌توانند در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده این شرکت که ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ به صورت حضوری در محل اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان برگزار می‌شود، شرکت کنند.

بر اساس این گزارش، دستور جلسه مجمع به شرح ذیل است:

۱- استماع گزارش فعالیت هیأت مدیره برای سال‌های مالی منتهی به ۱۳۹۹/۶/۳۱، ۱۴۰۱/۶/۳۱، ۱۴۰۰/۶/۳۱ و ۱۴۰۲/۶/۳۱

۲- استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت برای سال‌های مالی منتهی به ۱۳۹۹/۶/۳۱، ۱۴۰۰/۶/۳۱، ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ و۱۴۰۲/۶/۳۱

۳- بررسی و تصویب صورت‌های مالی حسابرسی شده سال‌های مالی منتهی به ۱۴۰۰/۶/۳۱، ۱۳۹۹/۶/۳۱، ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ و ۱۴۰۲/۶/۳۱

۴- بررسی معاملات موضوع ماده ۱۲۹ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت برای سال های مالی منتهی به ۱۳۹۹/۶/۳۱، ۱۴۰۰/۶/۳۱، ۱۴۰۱/۶/۳۱ و ۱۴۰۲/۶/۳۱

۵- انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل شرکت

۶- تعیین روزنامه کثیرالانتشار

۷- انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیأت مدیره شرکت

۸- تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیأت مدیره شرکت

۹- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی است

در این اطلاعیه هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری استان زنجان درباره نحوه حضور در جلسه مجمع به صورت حضوری و الکترونیکی آمده است؛ در راستای اجرای ماده ۹۹ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت و لزوم دریافت برگه ورود به جلسه توسط سهامداران، سهامداران شرکت می‌بایست تا پایان ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ از طریق تارنمای https://dima.csdiran.ir، نحوه حضور خود در جلسه مجمع به نحو اصالت یا از طریق نماینده (به روش‌های تعیین نماینده با ارائه وکالت نامه رسمی، تعیین نماینده با ثبت در سامانه از میان شرکت‌های تعاونی سهام عدالت شهرستانی و یا سایر اشخاص سجامی شده تعیین و اعلام کنند.

بر این اساس، سهامدارانی که به صورت حضوری در جلسه مجمع شرکت می‌کنند، در روز برگزاری مجمع و قبل از شروع جلسه می‌بایست مدرک شناسایی معتبر و یا مدارک اعطای نمایندگی را به مسئولان برگزار کننده در محل مجمع ارائه کنند. همچنین با توجه به اینکه راگیری به صورت الکترونیکی صورت می‌گیرد، سهامداران در جلسه مجمع عمومی فوق صرفا با ثبت نام در سامانه سجام، شرکت را در برگزاری مجمع همراهی کنند.

فراهم کننده زیرساخت الکترونیکی برگزاری مجمع، شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه است.

لازم به ذکر است، جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سهامداران شرکت سرمایه‌گذاری استان زنجان در محل اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان واقع در خیابان خرمشهر، میدان شیلات – سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان و به طور همزمان به صورت الکترونیکی از طریق تارنمای https://dima.csdiran.ir برگزار می‌شود.

همچنین، مرکز تماس به شماره ۱۵۶۹ در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات سهامداران درخصوص نحوه برگزاری مجمع الکترونیکی است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=17901

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: