پیام تبریک صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی “اقتصاد کشور” به رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان و مردم بزرگوار ایران

پیام تبریک صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی “اقتصاد کشور” به رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان و مردم بزرگوار ایران

به گزارش اختصاصی اقتصاد کشور ؛ اسماعیل کریمیان صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی “اقتصاد کشور” در پیامی انتخاب دکتر مسعود پزشکیان در انتخابات مرحله دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را به ایشان و ملت بزرگ ایران تبریک گفت.

در بخشی از این پیام آمده است: باید از این هوشمندی و دغدغه مندی ملت آگاه و زمان شناس کشورمان با همه مشکلات تحمیلی ناشی از تحریم دشمنان و مشکلات اقتصادی و تورم و تنگناهای معیشتی در داخل که برای حفظ ایران عزیز یکدل و همصدا به پای صندوق های رای آمدند و حماسه ای دیگر از حضور خود را در صحنه نشان دادند، سپاسگزاری کنیم.

این اتفاق مبارک می تواند راه توسعه و پیشرفت کشور و رفع مشکلات مردم به خصوص محرومین را فراهم کند. امید است با آغاز فعالیت دولت چهاردهم ، همه نهادها و دستگاه های اجرایی کشور با درایت و توان رئیس جمهور و همکاران ایشان در دولت جدید خدمت به مردم و کسب رضایت هموطنان بویژه در موضوع اقتصاد و همچنین بخش مدیریت شهری را سرلوحه امور خود قرار دهند .

در همین زمینه گروه رسانه ای بلدیه آنلاین و اقتصاد کشور با شناخت شرایط سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی کشور ، با تولید پادکست، ویدئوی تبلیغاتی و پوشش خبری برنامه های انتخاباتی دکتر پزشکیان توانست گامی هرچند کوچک برای آشنایی مخاطبان خود با برنامه ها و نظرات رئیس جمهور منتخب بردارد و به انتخاب رئیس جمهور مردمی و دردآشنا کمک کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=22903

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: