کارگران موتور پیشران اقتصاد کشور در رشد تولید و مهار تورّم‌اند

مرتضوی در دومین نشست شورای سیاست‌گذاری گرامیداشت هفته کارگر عنوان کرد:

کارگران موتور پیشران اقتصاد کشور در رشد تولید و مهار تورّم‌اند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارگران به عنوان موتور پیشران اقتصاد کشور در رشد تولید و مهار تورّم‌ یاد کرد.

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» وزیر کار در دومین نشست شورای سیاست‌گذاری گرامیداشت هفته کارگر با اشاره به اهمیت نقش کارگر در پیشرفت اقتصاد کشور، گفت: روز کارگر، یک جشن ملّی برای کارگران است‌.

وی ضمن تأکید بر برگزاری باشکوه‌ مراسم هفته کارگر افزود: شایسته است همه تشکل‌های کارگری در مراسم این هفته مشارکت داشته باشند. همچنین ضروری است که زمینه نقش‌آفرینی همه طیف‌های کارگری در این هفته فراهم شود.
  رئیس شورای سیاست‌گذاری گرامیداشت هفته کارگر با اشاره به اهمیت نقش کارگر به عنوان نیروی پیشران در اقتصاد کشور، گفت: تمام اهتمام برگزارکنندگان هفته کارگر و خروجی کار آن‌ها در این هفته بایستی این باشد که کارگر و خانواده این قشر زحمتکش به اهمیت نقش و جایگاه خود در رشد تولید و شکوفایی اقتصاد کشور بیش از پیش آشنا شوند و حس هویت و منزلت کار بیش از گذشته برای ایشان اهمیت پیدا کند.
مرتضوی با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال «مهار تورّم، رشد تولید» گفت: بایستی در انتخاب افراد برگزیده نگاه ویژه‌ای به این موضوع شود.
  در ادامه این نشست «محمد چکشیان» معاون فرهنگی‌ و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نایب‌رئیس شورای سیاست‌گذاری گرامیداشت هفته کارگر ضمن اشاره به برنامه‌های مدون و پیش‌بینی‌شده در این هفته، گفت: اهتمام ستاد برگزاری هفته کارگر استفاده از ظرفیت‌های تمام تشکل‌های کارگری در برگزاری برنامه‌های هفته مذکور است.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=10666

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: