تولید‌ پژو پارس متوقف نمی‌شود؛ سال آینده پارس ۸۵گانه داریم

تولید‌ پژو پارس متوقف نمی‌شود؛ سال آینده پارس ۸۵گانه داریم

به گزارش اقتصاد کشور ؛ منوچهر منطقی  در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری در پاسخ به سؤالی درباره سرنوشت تولید خودروهای پارس توسط ایران‌خودرو و مطالبه متقاضیان این خودرو در پویش‌های فارسِ من،‌ اظهار داشت: با توافقاتی که در سطح دولت انجام شد، مقرر شد که تولید پژوپارس متوقف نشود و‌ ادامه یابد.

معاون حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: ‌براساس برنامه‌ریزی‌ انجام شده مقرر شد ‌خودرو پژوپارس به همه افرادی که در سامانه یکپارچه برای خرید این خودرو ثبت نام کرده‌اند تحویل ‌‌شود.

* پژو پارس با استانداردهای ۸۵‌گانه در راه است

وی با بیان اینکه خودرو پژو پارس قیمت مناسبی دارد و مردم آن را می‌پسندند، گفت: بهتر است این قبیل خودروها، به جای توقف تولید به‌روز‌رسانی شوند در این راستا از سال آینده خودروی پژو پارس با استانداردهای ۸۵ گانه تولید می‌شود.

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از  فارس پیش از این سازمان ملی استاندارد اعلام کرده بود که خودرو پژو پارس که فاقد استانداردهای ۸۵ گانه است بنابراین تا نیمه اسفند امسال مجوز تولید دارد و پس از آن تولید نمی‌شود؛ به دنبال آن ایران خودرو‌ اعلام کرد‌ مجوز استاندارد هر خودرویی صادر نشود خط تولید آن را متوقف می‌کنیم.

‌اما اخیرا مدیرعامل ایران‌خودرو اعلام کرد: رایزنی‌ها‌ برای ادامه تولید پژو پارس در سال آینده در حال انجام است و با حمایتی که سازمان ملی استاندارد انجام داده است، پژو پارس تا پایان سال تولید می‌شود.

مخاطبان خبرگزاری فارس مدت‌هاست با ثبت پویش‌هایی در فارسِ من، مطالبه کرده‌اند که عرضه خودرو پژو پارس در سامانه یکپارچه متوقف شده است و ثبت‌نام‌کنندگان سرگردان هستند.‌

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=18657

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: