پایش اطلاعات متقاضیان خرید خودرو آغاز شد

با توجه به اتمام مهلت تعریف حساب وکالتی؛

پایش اطلاعات متقاضیان خرید خودرو آغاز شد

با توجه به اینکه مهلت ۱۰ روزه برای تعریف حساب وکالتی و مسدود کردن وجه پیش‌نیاز ثبت‌نام در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها شب گذشته (۲۹ اردیبهشت ماه) به پایان رسید، مرحله پایش و ارسال اطلاعات از بانک‌ها به سامانه، آغاز شده و تا روز چهارشنبه (سوم خرداد ماه) تکمیل می‌شود.

متقاضیان ثبت‌نام در مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودروهای داخلی از ٢٠ اردیبهشت ماه فرصت داشته‌اند برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند، این مهلت تا پایان شب گذشته (جمعه ۲۹اردیبهشت) برای متقاضیان وجود داشت و همانطور که پیش‌بینی‌ می‌شد با توجه به زمانبندی در نظر گرفته شده، این مهلت تمدید نشد.

با توجه به زمانبندی اعلام شده، با اتمام مهلت تعریف حساب وکالتی و واریز و مسدود کردن وجه ۱۰۰ میلیون تومان، کار پایش اطلاعات افراد متقاضی و سپس ارسال اطلاعات متقاضیان از بانک‌ها به سامانه آغاز خواهد شد و تا سوم خرداد ماه تکمیل می‌شود تا بر اساس این اطلاعات واصله به سامانه تخصیص یکپارچه خودروها، سایت سامانه از سوم تا ١٠ خرداد ماه برای ثبت‌نام یا در حقیقت ثبت پنج درخواست اولویت خودرویی متقاضیان فعال شود.

تاکید می‌شود که صرفاً متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آن‌ها از سوی بانک‌ها به سامانه ارسال شود، می‌توانند از سه تا ۱۰ خرداد برای ثبت نام اولیه به منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی در سامانه به آدرس esalecar.ir اقدام کنند.

منبع خبر

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=10961

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: