چرا انگلیسی‌های کم درآمد یخچال فریزرهای خود را خاموش کرده‌اند؟

چرا انگلیسی‌های کم درآمد یخچال فریزرهای خود را خاموش کرده‌اند؟

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از گاردین، گزارش بنیاد خیریه جوزف رونتری حاکی از آن است که میلیون‌ها نفر از افراد کم درآمد در انگلیس در تأمین هزینه‌های زندگی خود با مشکل جدی مواجه هستند. کار به جایی رسیده که بسیاری از این افراد حتی یخچال و فریزرهای خود را خاموش کرده‌اند تا پول برق کمتری بپردازند.

این مؤسسه اعلام کرده در ماه اکتبر یک چهارم خانوارهای کم درآمد انگلیس معادل ۲.۸ میلیون خانوار برای تأمین هزینه‌های غذای خود مجبور شده‌اند از کسی پول قرض بگیرند. یک سوم آنها هم مجبور به فروش متعلقات خود شده‌اند تا کمی پول تهیه کنند. از هر ۶ خانوار کم درآمد در انگلیس هم یکی مجبور شده از گرم‌خانه‌ها در این کشور استفاده کند.

۴ خانوار از هر ۵ خانوار کم درآمد انگلیسی نیز مجبور شده‌اند گرمایش خانوارهای خود را خاموش کرده و مجبور شده‌اند خرید لباس نو را فراموش کنند.

حدود یک میلیون خانوار انگلیسی گفته‌اند که برای پایین آوردن هزینه‌های خود از ماه می یخچال و فریزرهای خود را خاموش کرده‌اند.

مؤسسه خیریه جوزف رونتری اعلام کرده که حدود ۷ میلیون خانوار انگلیس طی ۶ ماه گذشته با وجود اقدامات دولت برای تخصیص کمک به آنها اما هیچ کمک غذایی و یا هر نوع کمک دیگری دریافت نکرده‌اند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=15198

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: