استقبال پرشور حامیان مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ در شهر شیراز / پزشکیان : قول می‌دهم صدای آن‌هایی باشم که صدایشان شنیده نشده

استقبال پرشور حامیان مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ در شهر شیراز / پزشکیان : قول می‌دهم صدای آن‌هایی باشم که صدایشان شنیده نشده

به گزارش خبرنگار اختصاصی اقتصاد کشور ؛ مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳، در چهارمین سفر استانی خود و در میان استقبال گرم و پرشور هوادارانش ، وارد شهر شیراز شد.

وی ظهر امروز ، در نخستین برنامه‌ ضمن حضور در گلزار شهدا به مقام شهدای شیراز ادای احترام کرد.

این کاندیدای ریاست جمهوری پس از آنکه در پارک سپیدار مورد استقبال پرشور حامیان خود قرار گرفت در ورزشگاه شهید دستغیب، با جوی پرشور و سالنی مملو از جمعیت روبرو شد.

مسعود پزشکیان عصر امروز،  در سالن مجموعه ورزشی شهید دستغیب شیراز و در جمع مردم این شهر گفت: آنچه در زندگی به آن اعتقاد دارم، صداقت است و به شما قول می‌دهم به فکر دختران، زنان، دانشجویان، کشاورزان و تمام اقشار جامعه باشم.

کاندیدای ریاست جمهوری اسلامی ایران در ادامه با قول اینکه هیچ‌گاه زیر بار زور نرود، گفت: به‌هیچ‌وجه تبعیض و بی عدالتی را نخواهم پذیرفت.
وی با یادآوری اینکه شیراز و فارس، زمانی مرکز امپراطوری دنیا بوده است، گفت: ملتی که از گذشته خود بی‌خبر باشد، نمی‌تواند آینده را تصویر کند. شما میراث‌دار فرهنگ و تاریخ اصیل کوروش هستید و ما می‌توانیم تمام مشکلات مملکت را در دست در دست هم، حل کنیم.
پزشکیان گفت: با مردم سیلی به راه می‌اندازیم که هیچ مانعی برابر آن نتواند مقاومت کند، چون به خودمان، یعنی به تمام اقوام ایرانی باور داریم.
وی با اشاره به اینکه نسل جدید جوانان ایران اگر باور شوند، فردا را خواهند ساخت، گفت: قول می‌دهم صدای آن‌هایی باشم که صدایشان شنیده نشده است؛ صدای محرومان، دور افتادگان، مظلومان، روستاییان، قشقایی‌ها و لر زبان‌ها، مطمئن باشید صدای بی‌صدایان خواهم بود.

در ابتدای برنامه ترتیب داده شده در این سالن، سعدی نماینده جوانان پشت تریبون قرار گرفت و گفت: حال ما جوانان خوب نیست و با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته ایم. ما نه آینده و نه معیشتی مناسبی داریم. جوانانی داریم که حاضر هستند نان نخورند ولی کلاس زبان بروند تا مهاجرت کنند! باید قول بدهید جامعه فرهنگی بدون دستوری دل متخصصان را بدست بیاورید.

شما که از تمام اقشار، طلب حمایت دارید، باید حقوق بنیادین همه ایرانی‌ها را محترم بشمارید. باید و نباید عدالت شما متشکل از خودی و ناخودی باشد. باید قولی از جنس صداقت به ما بدهید. باید قول بدهید وزیر کشور شما کسی نباشد که بگوید به سر نزدیم به پا زدیم!

این نماینده جوانان در ادامه گفت: باید بدون تعارف با کسانی که شما را انتخاب کردند شفاف باشید. ضروری است به صراحت قول بدهید با گروه‌هایی که سنگ اندازی می‌کنند مقابله می کنید. باید عموم را در جریان همه چیز قرار دهید. امروز در میدان آمده اید که با دهن کجی به ما می‌گویند ما برای شما تصمیم می گیریم! باید فریاد ما باشید. مبادا در جریان فعلی سکوت کنید. گویا سودهایی می برند که می خواهند ته مانده اینترنت را بر ما ببندند.

او ادامه داد: از ایرانی‌ها دلجویی کرده و به آنان که می گویند رأی نمی‌دهند بگویید که تعیین سرنوشت ممکن نیست مگر با قدم گذاشتن در راه توسعه و آزادی. رئیس جمهور آینده ایران! با وجود تحریم نان از سفره مردم رخت برمی بندد. نوجوانان ما برای انجام یک بازی معمولی با فیلترینگ بازی می‌کنند. از شما می‌خواهیم علاوه بر برجام به fatf رسیدگی کنید. گردن کلفتان بدانند ما مردم هستیم که رئیس جمهور انتخاب می کنیم نه نمایندگان پوششی!

در ادامه برنامه دانشجوی دهه هشتادی به نمایندگی از دانشجویان پشت تریبون قرار گرفت و گفت: ما برای بی‌پولی، برای زندگی معمولی، برای اقتصاد دستوری به میدان آمدیم اما کسی نبود صدای ما را بشنود. ما آمدیم برای شب‌های طولانی ایران! اکنون آمده ایم تا آرزوهای خود را محقق کنیم.

آقای پزشکیان، آیا قول می‌دهید به دانشجویان و جوانان احترام را برگردانید و تشکل دانشجویان را زنده کنید؟ آیا عدالت آموزشی و جنسیتی را برقرار می کنید؟ آیا با فساد و رانت مقابله می‌کنید؟ موضع شما در مقابل زن زندگی آزادی چیست؟ آیا پس از انتخابات به سراغ نظر و رای ما می‌آیید یا ما به خیر و شما به سلامت؟!

اکنون من اینجا هستم و برای اندک امید هم نسل‌های خودم تلاش کنم. ما دانشجویان می‌خواهیم مطالبات ما را مطرح کنید و ببینید بشنوید و بگویید آنچه بر ما گذشت! ما دانشجویان برای تحول آماده‌ایم.

این برنامه با صحبت های دانشجوی دیگری ادامه پیدا کرد. او گفت: آقای پزشکیان ما خسته‌ایم از اینکه آقایان چای دبش می‌نوشند و ما چای تلخ! یا سیسمونی از ترکیه بخرند.  سیاست فرهنگی آقایان صرفا کسب محبوبیت است و باعث شده اند وظایف اصلی نیروی انتظامی زیر سوال برود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=22470

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: