افزایش تعداد کارت آزاد اضطراری سوخت در جایگاه‌های بندرعباس

افزایش تعداد کارت آزاد اضطراری سوخت در جایگاه‌های بندرعباس

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از  شانا به‌نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان، احمد سالاری‌فر مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان در بازدید میدانی از وضع سوخت‌گیری تانکرهای جاده‌پیما در انبار نفت شهید رجایی گفت: با رصد مراجعه به جایگاه‌های عرضه سوخت و تشکیل صف در برخی از آن‌ها، مشخص شد به‌دلیل فرارسیدن روزهای پایانی ماه و اتمام سهمیه یارانه‌ای ماهانه، برخی شهروندان، متقاضی کارت سوخت آزاد در جایگاه‌های عرضه سوخت هستند.

وی با تأکید بر اینکه همه توان این شرکت برای خدمت‌رسانی به هموطنان و سوخت‌رسانی مداوم به‌ کار گرفته می‌شود، ادامه داد: به‌منظور جلوگیری از معطلی شهروندان در هنگام مراجعه به جایگاه‌های شهر بندرعباس، با هماهنگی و موافقت رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان جایگاه عرضه سوخت «بلال» نیز به فهرست خدمات‌دهندگان کارت آزاد سوخت در شهر بندرعباس اضافه شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان افزود: انبار نفت بزرگ شهید رجایی بندرعباس به وظیفه سوخت‌رسانی مستمر و شبانه‌روزی خود برای تأمین سوخت جایگاه‌های استان ادامه می‌دهد و هیچ نگرانی و تأخیری در زمینه ارسال بنزین و دیگر فرآورده‌ها در استان وجود ندارد.

سالاری‌فر یادآور شد: بارگیری فرآورده به‌وسیله نفتکش‌های جاده‌پیما به‌صورت بی‌وقفه و ۲۴ساعته از این انبار نفت در حال انجام است و در همه ایام سال بدون تعطیلی ادامه دارد.

شایان ذکر است به‌منظور خدمت‌رسانی به مردم در شهر بندرعباس، در جایگاه‌های پامرو، ترنج، سامکو، نارگیل، جرون و آفتاب درخشان کارت سوخت اضطراری به اندازه کافی موجود است و از این پس در روزهای پایانی ماه، جایگاه عرضه سوخت «بلال» نیز آماده خدمت‌رسانی به شهروندان است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=22360

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: