ضرر سنگین برندهای غربی به خاطر بایکوت محصولات صهیونیستی در مالزی

ضرر سنگین برندهای غربی به خاطر بایکوت محصولات صهیونیستی در مالزی

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از  خبرنگار مهر به نقل از پاکستان ابزرور، بسیاری از مردم مالزی در حمایت از مردم فلسطین و مقابله با جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه، تولیدات شرکت‌های غربی حامی رژیم صهیونیستی را بایکوت کرده‌اند.

گزارشات حاکی از آن است که فروش برندهای حاکی رژیم‌صهیونیستی در مالزی به عنوان یکی از بزرگترین اقتصادهای جنوب شرق آسیا به شدت کاهش یافته است.

در حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، تا کنون بیش از ۳۰ هزار نفر که بیشتر آنها زن و کودک هستند شهید شده و ۷۰ هزار نفر نیز مجروح شده‌اند. از طرفی هنوز از سرنوشت هزاران نفر که زیر آوار ویرانه‌ها مانده‌اند نیز خبری در دست نیست.

از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه بسیاری از مردم مالزی از جنبش بایکوت شرکت‌های حامی رژیم صهیونستی حمایت کرده و از خرید تولیدات شرکت‌های حامی رژیم صهیونیستی در جنایت علیه مردم فلسطین خودداری کرده‌اند و روز به روز به تعداد آنها نیز اضافه می‌شود.

از جمله برندهایی که ضرر سنگینی را در مالزی به خاطر حمایت از صهیونیست‌ها متحمل شده استارباکس بوده که شرکت مادر آن اعلام کرده که فروش این شرکت ۴۰ درصد کاهش یافته است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=19454

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: