وزیر نیرو : قطع آب و برق مردم غزه یک جنایت بشری تمام عیار است

وزیر نیرو : قطع آب و برق مردم غزه یک جنایت بشری تمام عیار است

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، علی‌اکبر محرابیان، وزیر نیرو در جلسه شورای معاونین ضمن محکومیت جنایات اخیر صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی اظهار داشت: در روزهای مملو از تالم اخیر، شاهد ظلم تاریخی هستیم که نمونه‌های آن در جامعه بشری کمتر رخ داده و تنها سفاک‌ترین قدرت‌ها قادر به چنین رذالت‌هایی هستند.
وزیر نیرو گفت: مردم آزاده غزه در این روزها زیر آتش رژیم منحوس صهیونیستی با حمایت آمریکا و جبهه غرب در خون خود می‌غلتند و دستگاه پر زرق و برق شیاطین زمانه را رسوا می‌کنند.
وی افزود: کشورهایی که دعوی تمدن آن‌ها گوش فلک را کر کرده بود، امروز از قطع آب و برق به عنوان رکن ایجاد تمدن، بر روی مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند و بر طبل رسوایی خود می‌کوبند.
عضو کابینه دولت مردمی بیان کرد: قطع آب و برق بر مردم غزه مطابق تمامی قوانین حقوق بشری یک جنایت بشری تمام عیار است و سکوت مقابل این جنایت عیار نهادهای مدعی حقوق بشر را مشخص خواهد کرد.
محرابیان با اشاره به آشکار شدن صحنه حق و باطل گفت: جنایات رخ داده این روزها از جمله حمله به مردم بی‌دفاع در بیمارستان المعدانی، صحنه حق و باطل را از هر زمانی روشن‌تر کرد، در این صحنه، تفاوت میان ظالم و مظلوم که مدت‌ها توسط جمهوری اسلامی ایران در جهان فریاد زده می‌شود، برای جهانیان آشکار شده است.
وزیر نیرو گفت: وعده خداوند متعال است که زمین به مستضعفین به ارث خواهد رسید و ذیل همین وعده مقاومت مثال‌زدنی ملت مسلمان در فلسطین به حذف غده سرطانی از جهان ختم خواهد شد.
محرابیان تاکید کرد: امروز با صدای رسا اعلام می‌کنیم؛ ما مقاومت مردم غزه حمایت کرده و در این صحنه آشکار حق و باطل به یاری حق خواهیم شتافت تا ریشه تمام زشتی‌ها و صفات درنده‌خویی از جهان کنده و زمین مملو از صلح و سازش شود.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=13953

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: