اعزام هیات تجاری در مهرماه به برزیل

اعزام هیات تجاری در مهرماه به برزیل

رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و برزیل گفت: رییس مرکز تجاری ایران در برزیل در همکاری با سازمان توسعه تجارت ایران در حال برنامه‌ریزی برای اعزام هیات تجاری بزرگ به این کشور در ماه مهر امسال است.

«سید فخرالدین عامریان» در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا اظهار داشت: در یک ماه گذشته با انجام مکاتبات و اعلام فراخوان به شرکت‌های خصوصی، نیمه دولتی و دولتی انجام شده است.

رییس مرکز تجاری ایران در برزیل بیان‌داشت: در این گروه تجاری تاکنون بازرگانان و تعدادی از شرکت‌ها و فعالان اقتصادی در گروه‌های کالایی مختلف شامل کشاورزی، معدن، خشکبار، پتروشیمی و فعالان استارتاپی آمادگی خود را اعلام کردند.

رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و برزیل تصریح‌کرد: برگزاری جلسات B۲B با شرکت های متناظر، بازدید از فرصت‌های تجاری با توجه به گروه‌های کالایی که در هیات حضور دارند و دیدار با مقامات حوزه اقتصاد و تجارت برزیل، از جمله برنامه های پیش بینی شده برای این هیات در برزیل است.

وی تاکید کرد: پس از گذشت سال‌های متمادی از اعزام آخرین هیات تجاری رسمی ایران به برزیل، برگزاری این هیات نقطه عطفی برای ترمیم و تقویت روابط تجاری دوجانبه است و انتظار داریم تا موافقت‌نامه ها و تفاهم نامه های متعددی را پیش رو داشته باشیم.

عامریان خاطرنشان کرد: مرکز تجاری ایران در برزیل درصدد خواهد بود به صورت متقابل در یک سال آینده برنامه ریزی برای حضور یک هیات برزیلی را در ایران فراهم کند.

منبع خبر

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=11473

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: