‌وزیر راه و شهرسازی ایران با رئیس‌جمهور آذربایجان در باکو دیدار می‌کند

‌وزیر راه و شهرسازی ایران با رئیس‌جمهور آذربایجان در باکو دیدار می‌کند

‌به گزارش اقتصاد کشور به نقل از  خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی کشورمان به عنوان‌ رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و آذربایجان، صبح روز جمعه ۱۴ مهرماه مقارن با ۶ اکتبر طی سفری ۲ روزه به منظور پیگیری پروژه‌های مصوب اجلاس کمیسون در تیرماه سال جاری که با حضور شاهین مصطفی‌یف معاون نخست‌وزیر جمهوری آذربایجان برگزار شده بود، به این کشور سفر می‌کند.

پیگیری روند پروژه‌هایی مانند پل جاده‌ای آستارا، تعمیر و مقاوم سازی پل فلزی آستارا، ایجاد سایت موقت گمرکات و پایانه مرزی در پل جدید اتوموبیل رو، تعیین نقطه صفر مرزی برای پل آغبند و ساخت و طراحی این پل از مصوبات اجلاس تیرماه کمیسیون بود که در این سفر مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

ملاقات با الهام علی‌‌اف رئیس جمهور آذربایجان و گفت‌وگو درباره ارتقاء سطح همکاری‌های اقتصادی دو کشور از برنامه‌های بذرپاش در این سفر است.

وزیر راه و شهرسازی کشورمان طی این سفر با شاهین مصطفی‌یف معاون نخست‌وزیر جمهوری آذربایجان و رشاد نبی‌یف وزیر توسعه دیجیتال و حمل‌ونقل جمهوری آذربایجان نیز دیدار خواهد کرد.

بازدید از فرودگاه زنگیلان، پل آغبند، بندر باکو و منطقه آزاد اقتصادی این کشور از دیگر برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی در سفر به کشور آذربایجان است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://eghtesadekeshvar.ir/?p=13276

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: